Časté dotazy

Proč si na lyžování vybrat CK KOPŘIVA TURIST s.r.o.?

   

 • Individuální přístup k zákazníkům a skupinám.
 • Velmi příznivý poměr mezi kvalitou a cenou našich zájezdů a pobytů do Itálie a Rakouska.
 • Vše co nabízíme dobře známe z vlastní zkušenosti. Všechny hotely, penziony a lyžařská střediska v Itálii a Rakousku jsme osobně navštívili a vyzkoušeli.

Proč na autobusový lyžařský zájezd organizovaný Vaší CK?

 

 • Za ubytování v námi nabízených hotelích a pensionech a za skipass zaplatíte méně než při individuální turistice vlastní dopravou.
 • Odpadají nepříjemné starosti s autem typické pro zimní období jako je přezutí na zimní pneumatiky, nasazování sněhových řetězů, odpadá starost a náklady s parkováním na placených parkovištích lyžařských středisek.
 • Dále mnozí řidiči ocení fakt, že mohou přenechat řízení profesionálnímu řidiči autobusu (zejména při cestě domů po celodenním lyžování v Itálii).  
 • Autobusová doprava je realizována autobusy poslední generace, dbáme jak na kvalitu autobusů, tak i řidičů.
 • Náš autobus zůstává vždy po celou dobu s našimi klienty (tj. doprava do místa pobytu a zpět, doprava každý den na sjezdovku a zpět).

 

Jak rezervovat/objednat lyžařský zájezd nebo pobyt?

 

 • Osobně na adrese naší CK.
 • Telefonicky na telefonních číslech naší CK. 
 • Emailem na emailové adrese naší CK. 
 • Formulářem na webových stránkách CK

Pro všechny výše zmíněné případy platí, že rezervace u jednotlivých zákazníků se ruší, pokud není smlouva o zájezdu předána CK do 5 kalendářních dnů ode dne rezervace a zaplacena záloha ve výši 50% z ceny zájezdu nebo celá platba zájezdu. V případě skupin nad 10 osob je možné se na délce rezervace a výši zálohy dohodnout  individuálně.

 

Jak zaplatit lyžařský zájezd nebo pobyt do Itálie nebo Rakouska?

 

 
 • Osobně na adrese provozovny naší CK: Tylovická 28/105, Praha 5 – Zličín.
 • Bankovním převodem. V tomto případě je nutné si telefonicky nebo elektronicky vyžádat variabilní symbol pro tuto transakci.
 • Složenkou České pošty na adresu provozovny naší CK KOPŘIVA  TURIST s.r.o., Tylovická 28/105 155 21 Praha 5 – Zličín. Ve zprávě pro příjemce je nutno vyplnit termín lyžařského zájezdu nebo pobytu a nebo vyžádaný variabilní symbol.

Co a jak se smlouvou o zájezdu na lyžařský zájezd?

 

 • Smlouvu o zájezdu lze vyplnit při osobní návštěvě na adrese naší CK.
 • Stáhnout smlouvu o zájezdu z našich webových stránek, vyplnit a podepsanou zaslat poštou k potvrzení na adresu naší CK KOPŘIVA TURIST s.r.o., Tylovická 28/105, 155 21 Praha 5 – Zličín nebo oskenovanou mailem na naši mailovou adresu, kde bude námi potvrzena a zaslána na Vaši adresu zpět.
 • Vyžádat si zaslání smlouvy o zájezdu telefonicky. Smlouva o zájezdu Vám bude zaslána poštou na Vaši adresu k podpisu a vy nám ji pošlete podepsanou zpět na adresu provozovny naší CK KOPŘIVA  TURIST s.r.o., Tylovická 28/105, 155 21 Praha 5 – Zličín.

 

Je CK KOPŘIVA TURIST s.r.o. pojištěna proti úpadku?

   

 • Ano, CK KOPŘIVA  TURIST s.r.o.  je  řádně pojištěna pro případ úpadku, a to v rozsahu a za podmínek stanovených zákonem 159/1999Sb. a pozdějších předpisů u ČPP a.s., kopii certifikátu naleznete na našich webových stránkách.

Je možná konzumace vlastních nápojů na Vámi nabízených hotelech a penzionech?

 

 • Ano, některé námi nabízené hotely a pensiony v severní části Dolomit tuto možnost nabízejí, včetně použití hotelového skla a jejich prostor. Vše je předem projednáno s vlastníky a provozovateli hotelů a pensionů.

Kdy se mohu ubytovat a jak je organizován první den po noční cestě autobusem do Itálie nebo Rakouska?

 

 • V případě, že jsou pokoje v hotelu či pensionu volné je možné se rovnou po noční cestě autobusem ubytovat a poté odjet autobusem  do lyžařského střediska.
 • V případě, že jsou pokoje v hotelu obsazeny, je možné se v soukromí hotelu převléci, použít sociální zařízeni či WC a teprve poté odjíždí autobus do lyžařského střediska. Žádné převlékání na parkovištích v lyžařském středisku či jiných veřejných prostranstvích.

Je možné nastoupit do autobusu CK KOPŘIVA TURIST s.r.o. mimo Prahu?

 

 • Naše autobusy jezdí do Alp po dvou trasách: Praha – Plzeň – Rozvadov nebo Praha – Tábor (Písek) – Č. Budějovice – Dolní Dvořiště. Na těchto  trasách máme svá nástupní místa. Je však možné nabrat klienty i z přilehlých míst těchto tras (např. Příbram)
  V případě skupin nad 20 osob je možné dohodnout odjezdové místo z kteréhokoliv místa v ČR.
 • Svozové autobusy nenabízíme z důvodu úspory času i finančních prostředků klienta. Dopravou svozovými autobusy do místa odjezdu se výrazně prodlužuje trasa do odjezdového místa autobusu, čímž narůstá  cena za dopravu a doba strávená našimi zákazníky na cestě. Domníváme se, že je pro naše zákazníky výhodnější (rychlejší, levnější) zajistit si vlastní dopravu nebo použít veřejnou dopravu na některé z našich nástupních míst. Pro ucelené skupiny od 10-ti osob je možné přistavit autobus kamkoliv v ČR, doplatek za tuto dopravu je kalkulován na základě tohoto požadavku podle vzdálenosti a velikosti skupiny.

 

Občerstvení po cestě autobusovou dopravou do Itálie nebo Rakouska?

 

 • Autobusy disponují veškerým obvyklým občerstvením tj. čaj, káva, nealko nápoje, pivo, polévka a to při cestě tam i zpět a po celou dobu pobytu v Itálii. Ceny za toto občerstvení jsou v Kč.

 

Jaký je lyžařský program zájezdů do Itálie a Rakouska?

     

 • V některých oblastech je program jasně vymezen polohou střediska např. Livigno + Bormio, Val di Fassa–Sella Ronda, Serfaus-Fiss-Ladis a pod.
 • Oblasti s větším výběrem: např Severní Dolomity 

- u některých ucelených skupin je program stanoven dle vlastního výběru dané skupiny ze všech středisek z naší nabídky pro hotely a pensiony v dané oblasti, vše je však nejdříve projednáno a schváleného CK. Cena skipassů - viz naše ceny se slevou v jednotlivých střediscích. Skipasy se slevami až 30%

- v ostatních případech  lyžařský program určuje CK. Lyžařský program našich autobusových zájezdů  (není li domluveno jinak) do severní části Dolomit je  následující: 1. den – Plose/ Gitschberg 2. den – Kronplatz 3. den – Val Gardena 4. den – Ratschings. Cena skipassů - viz naše ceny se slevou v jednotlivých střediscích. Skipasy se slevami až 30%

 

Potřebuji s sebou do Vámi nabízených hotelů a pensionů v Itálii a Rakousku ručníky a povlečení?

  

 • Ne, všechny naše hotely a penziony poskytují služby odpovídající statutu hotelu či penzionu a proto jsou všechny hotely a penziony v naší nabídce ručníky i povlečením samozřejmě vybaveny.

 

 


Nepřehlédněte

SLEVY PRO NADCHÁZEJÍCÍ ZIMU 2019 – SLEVA za včasnou rezervaci na všechny naše autobusové zájezdy (při zaplacení zálohy do 15.11. 2018).

Při ceně zájezdu za osobu od 4.000 do 6.000 je sleva 200Kč, při ceně od 6.001 do 7.000 je sleva 300Kč, při ceně od 7.001 do 10.000 je sleva 400Kč. Platí pro

všechny autobusové zájezdy. Cena zájezdu s touto slevou je garantovaná nejnižší cena zájezdu, žádné zájezdy „last minute“ nebudou vypsány.

Nabídku našich lyžařských autobusových zájezdů na zimu 2017/2018 zveřejníme nejpozději 07.09. 2018.

Nabídku našich lyžařských autobusových zájezdů na zimu 2017/2018 zveřejníme nejpozději 07.09. 2018.

Nabídku našich lyžařských autobusových zájezdů na zimu 2017/2018 zveřejníme nejpozději 07.09. 2018.